164 stuk
Bestel
premium klasse

Goodyear Eagle LS2 245/40 R19 98 V Run On Flat XL, FP, *

Fotominiatuur 1
Fotominiatuur 2
Fotominiatuur 3
164 stuk

Gratis bezorging

Montage beschikbaar

Levering 3-4 werkdagen

14 DagenTerugstuurbeleid

Band parameters
Type voertuig:
Auto
Type:
Maat:
Snelheidsindex:
V = max 240 km/h
Load index:
98 = max 750 kg
Andere:
Versterkte
Run On Flat
Garantie:
5 jaar vanaf de aankoopdatum Details
Homologatie:
BMW
EU-label:
D C B 72 dB
Details
  • Gebruikerservaring
  • Productbeschrijving
  • EU-label
  • Montageservice
  • Garantie
Recensies
Recensies

Goodyear Eagle LS2

4,2 Gemiddelde beoordeling van de prestaties
  • 4,5/5 Droog wegdek
  • 4,2/5 Nat wegdek
92%
92% klanten aanbevelen band
26 meningen
  • 5
    7
  • 4
    13
  • 3
    6
  • 2
    0
  • 1
    0
Meer statistieken Minder statistieken

We verzamelen informatie over Banden van
5858 Dagen

Gedurende deze tijd hebben we verzameld al
26 reviews

Onze klanten hebben op deze band gereden 288000 km

Dominante rijstijl

matig

  • Resultaten : 26 van de 26 meningen

    245/40 R19

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Op dit moment kan ik niet veel zeggen, aangezien ik weinig afgelegde kilometers heb Lees verder Minder tonen

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    matig
    Auto:
    BMW Serie 5 Touring F11 520d (135kW)

    Algemene beoordeling:

    4,0

    De grip op droog wegdek 4/5

    De grip op nat wegdek 4/5

    Is dit een nuttige beoordeling?

    0 0

    Pyter

    meer dan 2 jaar geleden
  • 245/40 R19

    Geverifieerde opinie

    wel duur, maar waar voor je geld Lees verder Minder tonen

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    2000 - 5000km
    Rijstijl:
    matig
    Auto:
    Opel Insignia 4/5-deurs I 2.0 CDTI (96kW)

    Algemene beoordeling:

    5,0

    De grip op droog wegdek 5/5

    De grip op nat wegdek 5/5

    Is dit een nuttige beoordeling?

    0 0

    ellen van der laan

    meer dan 2 jaar geleden
  • 225/55 R18

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    De band zijn zeer goed. Op droog en nat wegdek houden ze zich goed stand. Bij gereden sneeuw tractie is in staat om te glijden (gebruik ik meestal een 4x4 en dan is er geen probleem). Redelijk rustig (stiller dan Barum Bravuris 2, die in C5 vorig jaar). Na bijna 10 duizend kilometer kan niet tekenen van slijtage te zien. Een vervelende kwestie is het invoeren van de kleine steentjes in de groeven van de band. Vorige Pirelli Scorpion banden die ik had, en eerlijk gezegd heb ik liever Goodyear. In de drie jaar botste ze bijna de helft (bij 10.000 km per jaar), en de band lijkt verbruikt. Niet aan het feit dat de wagen vanuit stilstand in de natte kon glijden noemen. Lees verder Minder tonen

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    matig
    Auto:
    Mitsubishi Outlander SUV II 2.0 DI-D

    Algemene beoordeling:

    4,7

    De grip op droog wegdek 5/5

    De grip op nat wegdek 5/5

    Is dit een nuttige beoordeling?

    1 0

    Konrad

    meer dan 2 jaar geleden
  • 255/55 R18

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Banden zijn niet de goedkoopste, maar de veiligheid in het verkeer moet in de eerste plaats. Mijn mening is de moeite waard te investeren en rust voor een paar jaar te hebben. De banden zijn rustig, ze houden de auto goed op de weg, in aanvulling op de hobbels in de weg te dempen. Op het brandstofverbruik niet spreken (auto met vaste aandrijving op twee assen). Lees verder Minder tonen

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    Beneden 2000km
    Rijstijl:
    rustig
    Auto:
    Suzuki Grand Vitara SUV II 2.0

    Algemene beoordeling:

    4,4

    De grip op droog wegdek 4/5

    De grip op nat wegdek 4/5

    Is dit een nuttige beoordeling?

    0 0

    Wojobol.

    meer dan 2 jaar geleden
  • 205/55 R16

    Geverifieerde opinie

    een mening buiten NL

    Ik ben de eigenaar van de banden sinds maart dit jaar en tot nu toe werken ze goed mee. Op droog als nat wegdek manier dat de sneeuw niet weet nog dat de evaluatie van een overwaardering ik zal proberen om iets na de winter, maar tot die tijd laat ons genieten zomers. Wat mij betreft geld waard voorbeeldige voegen met een gerust hart kan ik aanbevelen. Lees verder Minder tonen

    Samenvatting: Ik raad deze band aan

    Gereden afstand:
    5000 - 10000km
    Rijstijl:
    rustig
    Auto:
    Jaguar X-Type Estate I 2.0 D

    Algemene beoordeling:

    4,4

    De grip op droog wegdek 5/5

    De grip op nat wegdek 5/5

    Is dit een nuttige beoordeling?

    0 0

    Jarosław Danielewski

    meer dan 2 jaar geleden
Productbeschrijving
Productbeschrijving

Goodyear Eagle LS2

Goodyear Eagle LS2 is een premiumklasse band, die op het gebied van comfort en dynamisch rijden alle bestuurders op gelijke voet tevreden zal stellen.

  • Het model is uitgerust met vier omtrekgroeven met een afgerond profiel. Zelfs bij zeer regenachtig weer verminderen ze het risico op aquaplaning aanzienlijk.


  • De juiste drukverdeling en de originele mengsel zorgen voor een langzame en regelmatige slijtage van het loopvlak, waardoor de Eagle LS2 veel langer zijn volledige prestaties behoudt..


  • De dubbele stalenkarkas en verstijvende nylonvezel voorkomen vervorming van het loopvlak bij hogere snelheden. Bovendien beschermen ze tegen toevallige schade en beschadigingen.


  • Stevige, versterkte schouders verhogen de rijstabiliteit op alle soorten wegdekken en helpen de trillingen en het lawaai, die tijdens het werk van de banden ontstaan, te verminderen.


Goodyear

Goodyear is een Amerikaanse premiumklasse bandenfabrikant, die tot de top van de bandenmarktleiders behoort. Tijdens zijn lange, rijke geschiedenis heeft het merk een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van de autowereld en nog veel meer. De invloed van de uitvindingen van de holding en is tevens te zien in de geneeskunde. Goodyear heeft o.a. de kunststof ontwikkeld, die bij de productie van hartkleppen en kunstgewrichten gebruikt is. Onder de hoede van de holding zijn ook andere bekende merken, zoals: Dunlop, Dębica, Fulda of Sava.

Technische gegevens:

Goodyear Eagle LS2 Zomer band wordt beschouwd als Premium klasse klasse, dat wil zeggen, gekenmerkt door moderne technologie en maximale prestaties.

Nu bekijkt u banden in de maat 245/40 R19. De band is momenteel verkrijgbaar in maten tussen 17 tot 20 inch.



Aanvullende parameters van band

  • Band met een versterkte constructie (beter bestand is tegen belastingen dan het standaard model).
  • Run on Flant band (maakt het rijden na een spanning verlies mogelijk)
  • Band met een velgrand bescherming (de markering van deze banden is afhankelijk van de producent)


De band heeft de volgende label parameters

D

klasse D - brandstofefficiëntie

C

klasse C - remweg op nat wegdek

B

klasse B - extern geluid

Het is de band met volgende indexen:

Snelheidsindex V - maximale snelheid waarmee u op deze band kunt rijden 240 km/h.

Lastindex 98 - de maximale belasting deze band kunt nemen is 750 kg.

Het is ten strengste verboden de inhoud van deze pagina te kopiëren.

EU-label
EU-label
Banden montage
Banden montage
Laat de banden leveren en monteren op je voertuig!

We leveren banden en velgen aan de montagepunten. Je kunt kiezen uit 348 montagestations in het hele land. Koop gewoon je banden of velgen, kies een montagestation, boek je montageafspraak en laat de rest aan ons over. De levering aan het montagestation is gratis! De kosten van de montage zelf zijn gebaseerd op de prijslijst van het montagestation.

Levering naar het montagestation stap voor stap. Bij het plaatsen van uw bestelling kunt u een van de vele garages op de website kiezen waar wij kunnen leveren. De goederen worden op de locatie afgeleverd en de specialisten daar monteren de banden/velgen. Controleer de prijslijst en neem contact op met de werkplaats zodra u een e-mail heeft ontvangen met de bevestiging dat de goederen zijn geleverd.

Bel ons gerust als je vragen hebt!

Ons verkoopteam staat altijd klaar om u te helpen.
020 790 2079

Tegen lokaal tarief

Garantie
Garantie

Goodyear Eagle LS2 Garantie op banden

  • De garantieperiode voor banden voor personenauto's, lichte vrachtwagens, 4x4 en motoren is 5 jaar vanaf de aankoopdatum of vanaf de productiedatum,
  • Garantieperiode voor Goodyear- en Dunlop-vrachtwagenbanden - 4 jaar vanaf de aankoopdatum (als je een aankoopbewijs hebt) of 5 jaar vanaf de productiedatum - de garantie geldt niet voor banden ouder dan 8 jaar,
  • Garantieperiode voor Sava en Fulda vrachtwagenbanden - 3 jaar vanaf de aankoopdatum (als je een aankoopbewijs hebt) of 4 jaar vanaf de productiedatum - de garantie geldt niet voor banden ouder dan 8 jaar,
  • De garantie dekt ontwerp-, materiaal- en fabricagefouten,
  • In het geval van een geaccepteerde klacht wordt de band eigendom van de fabrikant en ontvangt je een vergoeding die gelijk is aan het slijtageniveau van de geadverteerde band.
  • Gratis bezorging

  • Levering met montage

  • Meer dan 7 miljoen klanten